22.06.2013 III Festiwal Organizacji Pozarządowych Sosnowiec
22.06.2013 r.
III Sosnowiecki Festiwal Organizacji Pozarządowych
Organizator
Sosnowiecka Rada Działalności Pożytku Publicznego
Sosnowieckie Centrum Organizacji Pozarządowych
Stanowisko Klubu "Ad-Astra" Nr. 14
( na wprost sceny )
Lista uczestników
SOSNOWIECKIEGO FESTIWALU ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
22 czerwca 2013 r.
Numer |
Nazwa organizacji |
1. |
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wspólny Dom” |
2. |
PCK – Oddział Rejonowy w Sosnowcu |
3. |
Fundacja dla Młodych |
4. |
Śląskie Stowarzyszenie Rodzin „Psyche” |
5. |
Ogólnopolskie Zrzeszenie Emerytów i Rencistów – Śląski Zarząd Wojewódzki w Sosnowcu |
6. |
Polskie Towarzystwo Kulturalne |
7. |
Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Nadzieja na Dom” |
8. |
Sosnowieckie Stowarzyszenie Amazonek „Życie” |
9. |
Klub Abstynentów „Przebudzenie” |
10. |
„Towarzystwo Miłośników Szermierki – Zagłębie” |
11. |
Europa-Demokracja-Esperanto Sosnowieckie Koło Polskiego Stowarzyszenia |
12. |
Demokratyczna Unia Kobiet Koło Sosnowiec |
13. |
Stowarzyszenie Obrony Bezrobotnych |
14. |
Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Ad-Astra” Sosnowiec |
15. |
|
16. |
Stowarzyszenie „Szkoła dla Ostrów – Ostrowy dla Szkoły” |
17. |
KS Górnik Sosnowiec |
18. |
Studio taneczno-akrobatyczne ACTIVO Anita Szumiec działające przy KS Górnik Sosnowiec |
19. |
Federacja Młodych Socjaldemokratów w Sosnowcu |
20. |
Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Uwolnienie |
21. |
Stowarzyszenie Aktywne Zagłębie Dąbrowskie |
22. |
|
23. |
UKS Dwójka przy Gimnazjum nr 2 w Sosnowcu |
24. |
Stowarzyszenie Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego |
25. |
Polskie Stowarzyszenie „Dom Europejski” Oddział Sosnowiec |
26. |
Fundacja „Pomóc Więcej” |
27. |
Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach Rejon III |
28. |
Stowarzyszenie Twórców Sztuki „Passionis” |
29. |
Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych |
30. |
Fundacja Restytucja |
31. |
Sosnowieckie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „DROMADER” |
32. |
Aktywne Kobiety |
33. |
Forum dla Zagłębia Dąbrowskiego |
34. |
Moje Zagłębie Dąbrowskie |
35. |
Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Twórczości Artystycznej im. T. Gronowskiego |
III SOSNOWIECKI FESTIWAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH
Harmonogram występów (SCENA)
START godzina 11.00
11.00 – 12.00 – Otwarcie Festiwalu – prezentacja organizacji pozarządowych biorących udział w SFOP
12.00 – 12.30 – Pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej (Polski Czerwony Krzyż / Polskie Tow. Sportów Ekstremalnych)
12.30 – 13.00 – Scenka na temat zasad fair play w sporcie – Stowarzyszenie „Szkoła dla Ostrów – Ostrowy dla Szkoły”
13.00 – 13.30 – Pokaz walk szermierczych - Towarzystwo Miłośników Szermierki - Zagłębie
13.30 – 13.40 - występ Lizy Bieniowskiej – Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wspólny Dom”
13.40 – 14.10 – Występy wokalne – Stowarzyszenie Dom Europejski
14.10 – 15.10 – występy 3 zespołów taneczno – akrobatycznych ze studia tanecznego ACTIVO
15.10 – 15.40 – występ zespołu KLIMONTOWIANKI
15.40 – 16.30
– Rock and roll’owy program artystyczny – Stowarzyszenie Twórców Sztuki
PASSIONIS
oraz Piosenka o Edwardzie Gierku - Federacja Młodych Socjaldemokratów
16.30 – 17.00 – występ wokalny - Wiola Miłek
17.00 – 18.00 – Turniej Rock and Roll na asfalcie
18.00 – 19.00 – koncert MIRO WITEK
19.00 – 20.00 – koncert ETERNAL TEMPTATION
20.00 – 21.00 – koncert DIGNITY
21.00 – 22.00 – koncert BAD REQUEST
KONIEC godzina 22.00